Galatasaray’da büyük skandal
Spor kamuoyu, Mayıs ayı başında Galatasaray Sportif A.Ş.’de futbol direktörlüğüne getirilen Cenk Ergün ile futbolcu menajeri Bayram Tutumlu’nun aralarında yaptığı yazışmaların medyaya servis edilmesi ile çalkalanıyor.
Menajer Bayram Tutumlu’nun Cenk Ergün ile yaptığı yazışmaları sosyal paylaşım sitesi Twitter’den paylaşması ile patlayan olay, Cenk Ergün’ün konuyu yargıya taşıyıp suç duyurusunda bulunması ile ayrı bir boyut kazandı. Yeni dönemde iyi transferler yaparak şampiyon olacak bir kadro yaratmak isteyen sarı kırmızlı yönetim, meydan gelen bu skandal ile zor bir duruma düşerken, transfer görüşmesi yapılması planlanan oyuncuların deşifre olması da ayrı bir sorun yarattı. Galatasaray’ın yaptığı bazı planların Bayram Tutumlu’nun paylaşımı ile açığa çıkması yönetimi zor durumda bırakırken bundan sonraki süreçte nasıl bir yol izleneceği merak konusu oldu.

DURSUN ÖZBEK YÖNETİMİ ZOR DURUMDA KALDI

Futbolcu menajeri Bayram Tutumlu ile Galatasaray sportif direktörü Cenk Ergün arasında yaşanan sorun bir skandal olarak Galatasaray’a geri döndü. Pek çok oyuncu ile görüşme halinde olan sarı kırmızılı yönetimin, bu durum karşısında mevcut oyuncular ile görüşmeye devam edip etmeyeceği önümüzdeki günlerde belli olacak. Galatasaray Kulübü Başkanı Dursun Özbek’ten aldığı yetki ile transfer görüşmelerine başlayan Cenk Ergün bu olay karşısında zor durumda kalırken, teknik direktör Igor Tudor hakkında sarf ettiği olumsuz ifadeler de ayrı bir rahatsızlık konusu oldu. WhatsApp yazışmalarını da paylaşan Bayram Tutumlu, Cenk Ergün’e Raul Navas, Andone, Niasse gibi oyuncular hakkında transfer önerilerinde bulunuyor. Menajer Bayram Tutumlu’nun neden böyle bir yola başvurduğu henüz netleşmemişken, böyle bir skandalın zaten zor bir durumda olan Dursun Özbek yönetimini daha zor durumda bırakabileceği ifade edildi.
  DİĞER HABERLER Hepsini Göster