Zenit yönetiminden flaş bir açıklama geldi
A Milli Futbol takımının teknik direktörü Mircea Lucescu ile ilgili Zenit yönetiminden flaş bir açıklama geldi.
A Milli Futbol takımın teknik direktörü Mircea Lucescu hakkında eski kulübü Zenit'ten yeni bir açıklama daha! Son olarak Rusya Premier Lig takımlarından Zenit St. Petersburg'u çalıştıran Rumen teknik adam hakkında önemli açıklamalar geldi.

Lucescu Zenit'ten neden gönderildi?

Geçtiğimiz sezon Zenit St. Petersburg'u çalıştıran Rumen teknik adam Mircea Lucescu, şampiyonluğun kazanılamaması dışında takımın Şampiyonlar Ligi'ne katılma hakkını da kaybetmesinin ardından sözleşmesi sona erdirildi. A Milli Futbol takımının başına geçen Lucescu hakkında Zenit'ten yeni bir açıklama daha geldi.

"LUCESCU POLEMİĞİN FAYDALI OLACAĞINI SÖYLERDİ"

Zenit St. Petersburg'un yönetim kurulu başkanı Dyukov, Rus basınında Sport Express'e çarpıcı açıklamalarda bulundu. Dyukov, "Lucescu burada sık sık hakemlerle, gazetecilerle ve hatta Spor Bakanı Vitaly Mutko'ya karşı sert eleştirilerde bulunarak anıldı. Bunu hiç onunla tartışınız mı? yönündeki soruya, "Tabi ki. Lucescu ile sık sık konuşurduk. Kendisi her şeyden önce dünya görüşüne sahip olan bir teknik adam. Bu tarz polemiklerin sadece kulübe değil, Rus futboluna da faydalı olabileceğine inandığını söyledi." yanıtını verdi.

Zenit St. Petersburg'u çalıştırdığı dönemde özellikle hakemler hakkında çok sert konuşan Lucescu'nun bu tavrıyla ilgili olarak da konuşan Dyukov, "Dediğim gibi, o polemikleri severdi. Kendisinin bir görüşü vardı ve hep arkasında dururdu. Hakemler hakkında çok fazla konuşması zaman zaman bizi rahatsız ediyordu. Bunu gizleyemem." diye konuştu.
  DİĞER HABERLER Hepsini Göster  
X