Beşiktaş'ta Trabzonspor maçı sonrası Talisca ve Caner Erkin arasında şok kavga, küfürler!
eşiktaş - Trabzonspor maçının ardından Caner Erkin ve Talisca'nın soyunma odasında kavga ettiği iddia edildi.
Beşiktaş ile Trabzonspor arasında 2-2 berabere biten maçın ardından flaş iddia! Siyah beyazlı takımın soyunma odasında Caner Erkin ile Talisca arasında şok bir kavga yaşandığı öne sürüldü. Bu kavganın üzerine Şenol Güneş'in de çok sinirli bir şekilde soyunma odasına geldiği kaydedildi.

Beşiktaş'ta Caner Erkin - Talisca kavga mı etti?

Beşiktaş, Spor Toto Süper Lig 7. haftasında konuk ettiği Trabzonspor ile 2-2 berabere kaldı. Maçın ardından saha içinde Beşiktaş ve Trabzonsporlu futbolcular arasında yaşanan gerginlikte Caner Erkin çok sinirli görünürken, yıldız futbolcunun soyunma odasında Talisca ile yumruk yumruk kavga ettiği öne sürüldü. Beyaz TV' muhabiri Sercan Dikme'nin iddiası şu şekilde:


"CANER ERKİN TÜRKÇE KÜFÜR ETTİ, TALİSCA'DAN UÇAN TEKME!"

Caner Erkin, Talisca'ya Türkçe küfürler ediyor. Yüzüne karşı el kol hareketiyle küfür edince, Talisca tercüman çağırıyor. Sen bu takımın üzerinde oynamaya çalışıyorsun. Sadece kendine oynamaya çalışıyorsun. Bizler boştayız. Kendi gol rakamını yükseltmeye çalışıyorsun. Ardından olay yatışıyor. 2-3 dakika sonra Talisca durduğu yerde Caner'in suratına bakıp, uçarak tekme atıyor. Ardından Caner Erkin vurma girişinde bulundu ama vurmadı. Talisca masaja gidiyor ve Şenol Güneş tribünden aşağı inerek soyunma odasına gitti. Tribünden Şenol Güneş'e kavga söyleniyor.

FLAŞ! ŞENOL GÜNEŞ: "EĞER YAPAMAZSAM BIRAKIRIM"

Şenol Güneş çok sinirli bir şekilde Beşiktaş takımıyla konuşma yapıyor. Ben elimden geleni yapacağım. Beşiktaş en büyük. Beşiktaş'ın üzerinde futbolcu yoktur. Ben bunu yapmaya çalışacağım. Ben bunu yapmaya çalışacağım. Yapamazsam bu takımı bırakacağım.

Beşiktaş'ta Caner Erkin Talisca kavgasında son dakika haberleri

Beşiktaş ile Trabzonspor arasında Spor Toto Süper Lig 7. haftasında oynanan maçın ardından Caner Erkin ile Talisca arasında soyunma odasında arasında yaşanan kavganın ardından Caner Erkin, A Spor'a yaptığı açıklamada, "Talisca ile kavga ettiğim yönündeki haberler gerçek dışıdır." açıklamasını yaptı.

Beşiktaş'tan Caner Erkin ve Talisca açıklaması:

Beşiktaş tekme tokata varan bir kavganın yaşandığı iddialarını resmi siteden yayınladı. İşte o açıklama:

"Basın yayın organlarında Trabzonspor maçı sonrasında futbolcularımız Caner Erkin ile Anderson Talisca'nın soyunma odasında yumruk yumruğa ve birbirlerine uçan tekme atarak şiddetli bir kavga ettiğine yönelik iddialar asılsızdır.

Herkesin bildiği üzere, böyle yüksek konsantrasyonun olduğu ortamlarda saha içinde, yedek kulübesinde, soyunma odasında çeşitli tartışmalar olabilir. Ufak bir atışmayı büyütmek ve senaryolar üretmek ise gerçeklerden uzak, maksatlı girişimlerdir.

Kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.

Beşiktaş JK"
  DİĞER HABERLER Hepsini Göster  
X