Son dakika ! Parçalara ulaşıldı !
Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın kaybolan uçağıyla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Birleşik Krallık'a bağlı Hava Kazaları Araştırma Kurumu'ndan yapılan açıklamada uçağa ait parçaların Fransa'ya bağlı Cotentin Yarımadası'nda bulunduğu kaydedildi.
Arjantinli futbolcu Emiliano Sala'nın kaybolan uçağıyla ilgili bugün çok önemli bir gelişme yaşandı. Guernsey Polisi'nin arama çalışmalarını durdurmasından sonra Sala'nın ailesi ve yakınları tarafından yürütülen kampanyayla yeniden başlatılan aramalarda uçakla ilgili izlere ulaşıldı.

Birleşik Krallık'a bağlı Hava Kazaları Araştırma Kurumu'ndan yapılan açıklamada Fransız Araştırma ve Analiz Dairesi'nden uçağa ait iki koltuk parçasının Fransa'nın Normandiya Bölgesi'nde bulunan Cotentin Yarımadası'ndaki Surtainville Plajı'nda bulunduğuna dair bir bilgi alındığı kaydedildi.

Kurum, yapılan ön inceleme sonucunda rastlanan koltuk parçalarının kayıp uçağa ait olabilme ihtimalinin bulunduğunu ve kalan parçaların bulunabilmesi için bu hafta sonunda denizaltı keşiflerinin başlatılacağını ifade etti.(Fanatik)
  DİĞER HABERLER Hepsini Göster  
X