Şok iddia. O futbolcu öldürüldü mü ?
Nantes'tan Cardiff City'e transfer olan ancak yeni takımına gitmek için bindiği uçağın Manş Denizi'ne düşmesi sonucu hayatını kaybeden Emiliano Sala ile ilgili kuzeni Martin Gatti'den gündeme bomba gibi düşen bir iddia geldi.
Nantes'tan Cardiff City'e transfer olan ancak yeni takımına gitmek için bindiği uçağın Manş Denizi'ne düşmesi sonucu hayatını kaybeden Emiliano Sala, tüm futbol dünyasını yasa boğmuştu.

Arjantinli futbolcunun iki gün evvel Santa Fe'de düzenlenen cenaze törenine yüzlerce kişi katılmış ve gözyaşları adeta sel olmuştu.

Sala'nın kuzeni Martin Gatti ise herkesi derinden sarsan trajik ölüm sonrası gündeme bomba gibi düşen bir iddiada bulundu. Gatti, Sala'nın ölümüyle ilgili olarak muhabirlere şu açıklamaları yaptı:

"Beni sadece uçağın düştüğüne ve içindekilerin öldüğüne inandıramazlar. Ben bu kazada en başından itibaren çok ciddi tuhaflıklar, düzensizlikler görüyorum."

"Emiliano'nun uçağa zorla bindirildiğini düşünüyorum. Uçak iyi durumda değil, pilot uçuşa hazır değil ve yalnız. Üstelik gece yola çıkılıyor. Peki Sala'nın temsilcileri neredeydi? Tekrar ediyorum, Sala'nın temsilcileri neredeydi?"

"Eğer bu olay, kulüp tarihinin başak bir takıma satılmış en önemli futbolcusunun başına geliyorsa en azından ona biraz özen göstermeleri gerekirdi. Hiç değilse biraz dikkatli davranmalılardı."(Fanatik)
  DİĞER HABERLER Hepsini Göster  
X